HAKKIMIZDA

Prinot, sağlık sektöründe hizmet vermek üzere 2016 yılından itibaren ergoterapistler ile çalışmalarına devam ederek 2018 yılında aktif bir şekilde faaliyet göstermeye başlamıştır. Çalışmalarında bireyselleştirilmiş yardımcı cihaz teknolojilerinden destek alarak bireylerin dezavantajlı oldukları durumlar için iyileştirici ve destekleyici rehabilitasyon hizmeti sunmayı amaçlayarak sağlık sektöründe rehabilitasyona yeni bir bakış açısı getirmiştir. 

Rehabilitasyon sahasında kullanılan yardımcı cihazların üretiminin ülkemizde yetersiz kalması bu ürünlerin yurt dışından ithal edilmesine yol açmaktadır. Ayrıca yurt dışından ithal edilen ve rehabilitasyon sürecinde kullanılan seri standardize üretimler bireylerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik taleplerini yeterli düzeyde karşılayamamaktadır. Prinot, rehabilitasyon sahasında karşılaşılan bu sorunlara çözüm olmayı hedefleyerek 3 boyutlu yazıcı teknolojileriyle üretimde maliyeti düşürmüş ve özellikle bireyselliğin üretimi yönlendirdiği bir rehabilitasyon yaklaşımıyla bireyin ihtiyaçlarını tespit ederek bireye özgü ve bireyin ihtiyacına yönelik ürünler tasarlamaktadır.

Misyonumuz

 

Danışanların rehabilitasyon alanındaki ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onlara en uygun çözüm önerilerini kişiye özel tasarlayarak yüksek teknoloji cihazlarıyla (3 boyutlu yazıcı) üretmek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak sürdürülebilir verimlilikle faaliyet göstermek, danışan memnuniyetini her şeyden üstün tutarak tüm danışanlarımıza aynı şartlarda hizmet veren rehabilitatif bir sağlık kuruluşu olmak.

Vizyonumuz

İnterdisipliner bakış açısıyla çalışarak çözümlerimizle danışanların hayatını kolaylaştırdığımız, yeni gelişmeler ile birlikte her daim sürdürülebilirliğimizi koruyarak ulusal ve uluslararası sahada faaliyetini lider konumda sürdüren bir kuruluş olmaktır.