Prinot_edited.png

HAKKIMIZDA

Prinot ailesi olarak farklı disiplinlerin bir arada bulunduğu bütüncül bir rehabilitasyon yaklaşımı ile danışanlarımıza hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Çalışmalarımızda teknolojik uygulamalardan yararlanırken bunu kişiye özel terapi metodları ile birleştirerek farklı bir bakış açısı oluşturduk. Güncel uygulama yöntemleri ve çalışmalar ile ilgili bilgi birikimlerimizi arttırarak danışanlarımızın ihtiyacı olabilecek yeni metodlar üzerinde çalışmalarımızı da sürdürmeye devam etmekteyiz.  

 

2016 yılında başlayarak 2018 yılında aktif olarak üretimlerini yaptığımız 3 Boyutlu Yazıcılar ile Kişiye Özel Adaptif Ürünlerin tasarım, yapım ve uygulama eğitimi süreçlerinden oluşan çalışmamız dünyadaki sayılı örnekleri arasında yer alırken Türkiyede ilk kez uygulamaya sokulmuştur. Bu çalışmamız ile danışanlarımızın ihtiyaç duyabileceği adaptif ekipmanları daha kısa sürelerde danışanımıza özel olarak tasarlayıp, üretim sonrasında gerekli kullanım eğitimlerini de vererek fonksiyonel sonuçlar elde etmelerini sağlamak istiyoruz. Bu aparatların kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek problemleri ortadan kaldırabilmek için eğitimlerimiz alanında uzman terapistler tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Danışanlarımız ile yaptığımız çalışmaların yanı sıra rehabilitasyon sektöründeki uzmanların bir araya toplanarak klinik çalışmalar ile ilgili mesleki sohbetler yapabileceği, bilimsel ve kanıta dayalı bilgilerden herkesin yararlanabileceği bir çalışma ortamı oluşturarak kapılarımızı kendini geliştirmek ve yeni bilgilerden yararlanmak isteyen herkese açıyoruz.

 

 

Misyonumuz

 

Danışanların rehabilitasyon alanındaki ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onlara uygun çözüm önerilerini kişiye özel olarak planlayarak gerekli hizmet ile ilgili danışmanlığı yapmak, ihtiyaç duyulan adaptif ürünleri yüksek teknoloji cihazlarıyla (3 boyutlu yazıcı) üretmek, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak sürdürülebilir verimlilikle faaliyet göstermek, danışan memnuniyetini her şeyden üstün tutarak tüm danışanlarımıza aynı şartlarda hizmet veren rehabilitatif bir sağlık kuruluşu olmak.

Vizyonumuz

İnterdisipliner bakış açısıyla çalışarak çözümlerimizle danışanların hayatını kolaylaştırdığımız, yeni gelişmeler ile birlikte her daim sürdürülebilirliğimizi koruyarak ulusal ve uluslararası sahada faaliyetini lider konumda sürdüren bir kuruluş olmaktır.